Programma


DE LUXE ZOEKT VRIENDEN
De Luxe werkt vanaf 1 januari 2018 zonder subsidie voor de exploitatie.
U kunt onze draagkracht vergroten door vriend te worden voor € 20,- per jaar (meer is natuurlijk ook zeer welkom). Wat krijgt u ervoor terug?

• Elke 2 maanden ons programmaboekje thuis gestuurd
• Een vrijkaart voor een film naar keuze

Klik hier om u aan te melden.


Filmkring: After the Wedding……………………………………….
ma 24 feb, do 27 feb & vr 28 feb, 20.00 uur


Regie:
Bart Freundlich

Duur: 112 min
Land: Verenigde Staten

 

Parasite……………………………………….
do 5 mrt & vr 6 mrt, 20.00u


Regie:
Bong Joon-ho

Duur: 132 min
Land: Zuid-Korea

 

The Patience Stone – Viering Internationale Vrouwendag, i.s.m. Amnesty……………………………………….
zo 8 mrt, 14.00u

Thema: Vrouw in vrijheid
Locatie: Aula Regius College, Wilhelminalaan 4, Schagen


Regie:
Atiq Rahimi

Duur: 102 min
Land: Afghanistan/Frankrijk/Duitsland/Groot-Brittannië

 

Marriage Story……………………………………….
do 12 mrt & vr 13 mrt, 20.00u


Regie:
Noah Baumbach

Duur: 136 min
Land: Verenigde Staten

 

Hors Normes……………………………………….
do 19 mrt, 20.00u & vr 20 mrt, 14.00u


Regie:
Olivier Nakache en Eric Toledano

Duur: 114 min
Land: Frankrijk

 

J’ai Perdu Mon Corps……………………………………….
vr 20 mrt, 20.00u


Regie:
Jérémy Clapin

Duur: 81 min
Land: Frankrijk

 

Filmkring: The Little Comrade……………………………………….
ma 23 mrt, do 26 mrt & vr 27 mrt, 20.00 uur


Regie:
Moonika Siimets

Duur: 100 min
Land: Estland

 

Mind My Mind (voorstelling voor Mantelzorgers)……………………………………….
di 24 mrt, 20.00u


Regie:
Floor Adams

Duur: 30 min
Land: Nederland/België

 

The Invisible Life of Euridice Gusmão……………………………………….
do 2 april & vr 3 april, 20.00u


Regie:
Karim Aïnouz

Duur: 139 min
Land: Brazilië

 

Docu-zondag: For Sama……………………………………….
zo 5 april, 14.00u


Regie:
Waad al Kateab en Edward Watts

Duur: 100 min
Land: Groot-Brittannië/Verenigde Staten

 

The Two Popes……………………………………….
do 9 april & vr 10 april, 20.00u


Regie:
Fernando Meirelles

Duur: 126 min
Land: Groot-Brittannië/Verenigde Staten/Argentinië

 

Deerskin……………………………………….
do 16 april & vr 17 april, 20.00u


Regie:
Quentin Dupieux

Duur: 77 min
Land: Frankrijk

 

La Belle Époque……………………………………….
do 23 april, 20.00u & vr 24 april, 14.00u


Regie:
Nicolas Bedos

Duur: 115 min
Land: Frankrijk

 

Dark Waters……………………………………….
vr 24 april, 20.00u


Regie:
Todd Haynes

Duur: 126 min
Land: Verenigde Staten

 

Beanpole……………………………………….
do 30 april & vr 1 mei, 20.00u


Regie:
Kantemir Balagov

Duur: 130 min
Land: Rusland